| Dody1599 a întrebat:

Ce crema/tratament imi recomandati pentru a scapa de semnele dupa fata. Acestea au aparut in urma cosurilor.
Multumesc! Funditza

1 răspuns:
| Okkultist a răspuns:

Pai ca sa-ti pot da un diagnostic bun. Daca sunt ciccatrice cam nu are ce sa-i faci decat operatii estetice, daca e vanatai si din astea sunt tratamente. Vanatai feliute de cartof. Specificati in domeniul medicineii, epidermei samd ca nu-mi dau seama. Hm. daca sunt cicatrici ca rani adanci nu ai ce face, nu prea ai happy