| Stefan9944 a întrebat:

am un Samsung omnia i900 si vreau sa-i schimb softul, de unde pot sa descarc unu'... FUNDĂ big grin

2 răspunsuri:
| Vooortex a răspuns:

Nu ai sa gasesti pe net si nu cred ca poti face asa ceva. Cel mai bine mergi de unde ai cumparat telefonul si ti-l schimba ei. Si eu am avut probleme cu softu la un telefon si am fost la reprezentanta de unde l-am cumparat si mi-a schimbat softu in 2 zile. Grabeste-te daca il ai in garantie nu trebuie sa iti ia bani, iar daca nu il mai ai in garantie te va taxa

| Stefan9944 explică (pentru Vooortex):

Am gasit un soft pentru telefon dar nu imi mai place se numeste "spb".