| alexutzu1230 a întrebat:

Cum se schimba numele pe facebook, sczz de categorie...

2 răspunsuri:
| loredanalorena a răspuns:

Dai unde scrie la Acount Settings si dai click iar apoi o sa-ti apara edit name si il scimbi cum vrei tu iar apoi iti scrii parola de la facebook si dai salvati modificarile.Succes!

| HD_Iuli_1995 a răspuns:

Sus in dreapta si dai la setari acont daca ai romana sau setting account daca il ai in engleza apoi vei vedea prima chestie name sau nume dai edit si il schimbi si mai jos este un camp cu parola de la facebook trebuie sa o bagi si pe aia ca sa-ti schimbe numele ^^