| raduspace10 a întrebat:

Cum se trage in plaman cand fumezi? Eu am facut ceva gen umplii gura cu fum si dupa scoti tigarea si mai tragi ceva aer ca sa intre in plamani, ca asa auzisem. E corect?

Răspuns Câştigător
| AlexandruTudor1888 a răspuns:

Da este corect!
daca esti la inceput iti recomand sa tragi fumuri mici si sa inspiri mai mult aer cand faci asta
ps: recomand sa nu te apuci de fumat pentru ca iti afecteaza sanatatea

| raduspace10 explică (pentru AlexandruTudor1888):

Am fumat mai mult inainte in gura pana sa aflu de la cineva cam cum se face, am fumat tigari de 0, 7, si nicotina se absoarbe si acolo, si m-am lasat fara probleme, nu am simtit nici o nevoie. E doar asa de o excursie, sa nu ma creada aia incepator laughing

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lol, penibil, nici nu stii cum se fumeaza da stai cu tigara in gura... loool