| anonim_4396 a întrebat:

Cum setez in Winodws Movie Maker ca imaginile sa se deruleze mai incet?

Răspuns Câştigător
| Rioko a răspuns:

Te duci la capatul pozei si "tragi" de ea, o maresti cat vrei tuwinking

2 răspunsuri:
| N3rvos a răspuns:

Jos unde ai bara de iti arata cat se scurge din melodie, tragi imaginele acolo pesteaia acolo, apoi poti sa intinzi imaginiel cat vrei ele odata puse acolo, sureaza nu stiu cate secunde cum e setat dar tragi de coltul la imagine si o lungesti in dreptul la cate secunde vreide exemplu poti sa pui o imagine din secunda 10 a melodiei pana in minutul 2 sau cat vrei. tu e foarte simpu.Numai Bine!

| AlliceCarter a răspuns:

Trebuie doar sa intinzi imaginile )) Apesi pe imagine, dai cursorul la periferia ei, si tinand apasat click stinga, o intinzi )) That's all ))