| anonim_4396 a întrebat:

Cum stiu daca el ma place? il cheama silviu pe mine narcisa el e a6a eu a5a! eu il plac dar el nu stiu daca ma place...

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Daca e mereu in preajma ta, iti face complimente, te ajuta, te respecta, iti ofera sprijinul lui, iti i-a apararea, si de ce nu.iti face avansuri...atunci inseamna ca te place.big grin

4 răspunsuri:
| St!L a răspuns:

Care e intrebarea?

| 100%Diana a răspuns:

Cateodata baietii care poarta numele asta, parca e o uniforma: par misteriosi, dar de treaba, nu sunt agresivi si numele tau=delicatete, dar acum zine mai mult, daca te priveste mult si cu dragalasenie, se comporta frumos cu tine si in prezenta ta zambeste, verdictul e clar:te place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rind. uita te ce virsta ai tu si ce virsta are el, apoi compara! Pune pe o prietena de a ta sa il intrebe ce simte pentru tine si apoi roag-o sa iti zica! La mine a mers!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se uita la tine des? Roaga o prietena sa il intrebe ce simte pentru tine, apoi roag-o sa iti zica ce a vordit cu e! La mine a mers foarte bine!