| silviu_2615 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un id nou da nu stiu cum sa-l fac,, pe mine ma cheama silviu ma ajutati va rog

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Ca sa nu mai pui "_" poti incerca sa repeti una dintre literele din nume. De exemplu : "siilviu"
Poate te ajutahee hee

6 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Silviu_nambar_uan

| darkstar a răspuns:

Silviu.silviu_silviu.silviu
sau silviu_1990 (sau in ce an te-ai nascut)

| Ancu1592 a răspuns:

Nu stii ce nume sa iti pui la id sau cum se face un id?

Eu am inteles ca nu stii cum sa ti-l faci asa ca iti dau niste instructiuni big grin

Inainte sa te loghezi pe mess ai sub password cu albastru " get a new Yahoo! id". Acolo trebuie sa iti faci; completezi rubricile acelea big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa te loghezi pe mess ai sub password cu albastru " get a new Yahoo! id". Acolo trebuie sa iti faci; completezi rubricile acelea big grin

| Georgiana2905 a răspuns:

Uite aici, dragul meu! Aici ai toate raspunsurile. De la a crea un id nou pana la cele mai mici detalii http://www.videotutorial.ro/? p=361
Incat reusesti da-mi pe privat id tau