| zitiala a întrebat:

Cum stiu sigur daca am alergie la praf? Cand dau putin de tusesc si stranut din 2 in 2 minute, dar cand vreau eu sa sranut nu se intampla nici daca il trag pe nas

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ca sa fii sigur, te ducii la un alergolog care iti face niste teste (de obicei iti face cateva zgarieturi foarte mici pe mana, pune niste seriri si masoara reactia dupa cateva minute).

| Ionuttzzuu a răspuns:

Ai alergie la munca si la chestiile care nu-ti plac laughing (ca si mine big grin )