| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca am o alergie de care mi-am dat seama de ceva timp 2 ani aprox dar am zis ca trece cu timpul, de o saptamana imi vine intruna sa stranut si nu pot asa ca tusesc, tusind mi am imflamat gatul, am mai patit de cateva ori dar vreau sa-i pun capat. Pentru a stranuta si sa nu-mi fac rau gatului imi introduc un betisor de ureche in nas putin sa starnesc stranutul, niste pareri? ce ar putea fi sau cum fac sa stranut? imi vine foarte des 5 in 5 secunde, se opreste, trebuie sa trag aer adanc si se opreste pentru cateva clipe cand iar incepe.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Raul55555 a răspuns:

Mergi la doctor, nu te risca si nu incerca sa te aptii de la stranut ca poate iti plesneste un vas de sange