| psvita12345 a întrebat:

Cum sunt primele zile dupa ce te-ai lăsat de fumat?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Groaznice. Simti cu adevarat si pe pielea ta cum e sa fii in sevraj. Dupa aceea, treptat, starea se amelioreaza. Dupa o luna sau doua, persoana care s-a lasat o sa fie in al noualea cer.

| justanotheruser99 a răspuns:

La inceput nașpa, dar sincer, mai incolo chiar te simți mai bine, adică îți e mai ușor sa depui efort fara sa îți dai plămânii afara, te simti mai activ. (Cazul meu)

| MatteoYTB a răspuns:

Eu stiu ca sunt foarte grele. Mama mea s-a lasat o data si nu a mai putut fara sa fumeze. Supravetuiesti rar fara sa mai fumezi