| amyca a întrebat:

Cum te-ai simti daca iubitul tau ar saruta alta fata?

Răspuns Câştigător
| Maria_7883 a răspuns:

Buna!
Consider ca acest gest din partea oricarui iubit este in primul rand o jignirefata de partenera sa apoi fata de cea pe care o saruta.Bineinteles ca dupa va veni cu coada intre picioare ceranduti sa va impacati si sa il ierti deoarece el "te iubeste",sau ara fi impulsiv,acum depinde si de temperament.
In primul rand m-as simti jignita,apoi tradata, trista si cu inima franta. :-s Urmatorul pas ar fi sa avem o discutiein care saimi exprim nemultumirea si sa i dau si papucii,insa ca o "lady" nu ca la usa cortului, ca sa i arat ca totusi, fata de el eu am obraz, si i-as si spuneo la sfarsit. Daca ar veni cu impacarea dupa vrea 2-3 zile in care bineinteles l-as lasa sa regrete, l-as ierta deoarece in numele iubirii merita facute si compromisuri.As spera ca in zilele "libere" sa fi vazutca de mult imi duce lipsa si sa regrete.
Cam mare teoria mea, dar daca ar face orice fata asta, te asigur ca "ne-am imblanzi" perecheahee hee
Numai bine!

9 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna m-as simti oribil.L-as lasa imediat si mi-as cauta alt baiat mai bun.Numai bine.

| Nymphetamine a răspuns:

Ca un nimic. straight face

| Fillaide a răspuns:

M-as simti tradata,umilita,nedreptatita, suparata, ofensata.

| Kylexy a răspuns:

Daca as fi fata mas simti groaznic, umilita, tradata.
Si apropo tradarea doare cel mai rau.

| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Groaznic! Ar fi un sentiment total neplacut pentru oricine. Totusi depinde si de cat timp dureaza relatia, sau daca stii ca el este genul care 'zboara din floare'n floare' atunci cred ca ar trebui sa te astepti la aceste lucruri thinking Dar in concluzie nu e un sentiment prea placut.

| emima a răspuns:

Ca un gunoi

| Turquoize a răspuns:

Ca acum. straight face

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Pai l-as omora in bataie si l-as lasa sa plece

| Ciuuf a răspuns:

Nu am cuvinte...as plange de gelozie