| amaranth a întrebat:

Cum te poti feri de farmece si de blesteme? sau cum te poti scapa de ele? daca o persoana are o haina de a ta, si iti face vraji pe ea... cum te poti feri?

Răspuns Câştigător
| jump a răspuns:

Trebuie sa faci un lucru inacceptabil, icredibil si mai tot ce incepe cu "in", anume:Sa nu crezi in ele! atata timp cat tu nu crezi in ele...de ce ar exista si ti-ar face tie rauoh go on

zi frumoasa.

P. S.:In Biblie scrie ca superstitiile, blestemele si farmecele sunt paganisme, ceea ce duce spre un mare pacat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wtf? crede cineva in asa ceva?

| Eigolohisp a răspuns:

Nu trebuie sa crezi in asa ceva.Vei ajuta spiritele rele sa castige.Roaga-te!