| nosexnoparty a întrebat:

Cum te poti integra mai usor intr-un grup?

3 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Daca iti plac aceleasi activitati ca lor

| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! Daca nu ai simtul umorului si te apuci sa faci glume si nimeni nu rade ar va fi chiar un moment penibil. Daca ai, e cea mai buna optiune, insa nu toata lumea e super-amuzanta. Asa ca cel mai bine ar fi sa stai un pic deoparte pana iti dai seama cate ceva despre personalitatile fiecaruia si sa incerci sa intri in vorba cu cel care ti se pare cel mai potrivit si cu care ai avea sanse mari sa te intelegi bine. Trebuie sa fi vesel si sa razi la glumele celorlalti ca sa isi dea seama ca nu esti un insipid. Cel mai prost lucru pe care l-ai putea face e sa incepi sa barfesti pe toata lumea. Deci sa ai grija cu asta!

| ionutandrei95 a răspuns:

Fii glumet. o sa te intelegi cu toata lumea. dar sa fie glume bune sa fii sigur ca o sa rada.