| imyou00 a întrebat:

Cum te poti integra intr-un grup in care membrii nu prea sunt dispusi sa mai accepte pe cineva?

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Pai e ceva mai greu! Plus ca o sa fii bataia lor de joc daca incerci sa intri "fortat"Daca grupul respectiv zici ca nu prea e dispus, nu inteleg de ce insisti! Poate iti place sa te injosesti...Incerca prima ora sa fi prieten cu cel mai slab din grup! El va fi poate cheia succesului si te va introduce printr o eroare de calcul in acel gruphappyMult succes si o zi buna!

| ROB3RT89 a răspuns:

Cu atat mai bine! In primul rand gandeste-te daca merita sa intri, daca sunt persoane cat de cat okhappyPoate pierzi timpu...

| imyou00 explică:

Crede-ma ca nu ma injosesc absolut deloc pentru ca nu le-am dat deloc semne ca vreau sa intru in grup.