| loramanda25 a întrebat:

Ce faci daca nu te poti integra intr-o clasa?

Răspuns Câştigător
| IryBogo a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.Dar daca te porti frumos la inceput cu o anumita persoana, o sa creada ca esti chiar de treaba, si o sa incerce sa va imprieteniti.Nu incerca sa te integrezi in grupul de fitzosi sau grupa celor ''superiori''. Incearca sa te integrezi la ''nivel mediu''. Sper ca ti-au fost de folos raspunsurile mele:*.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există "nu pot".Nu trebuie să te înţelegi cu toţi din aceea clasă şi să purtaţi conversaţii mereu.Sunt sigură că există cel puţin un copil în acea clasă cu care te-ai putea înţelege. Încearcă să te apropii de cineva mai mult şi prin intermediul respectivului vei putea să socializezi şi cu ceilalţi.Ai încredere în tine şi totul va fi mai uşor. Baftă!

| ioiomama a răspuns:

Pai daca nu te poti integra ori iti faci alti prieteni din toata scoala sau liceu... unde esti asa dar ai putea incerca sa te bagi in vorba asa subtil sau cel mai tragic stai in banca sau te muti inapoi

| loramanda25 explică (pentru ioiomama):

Mi-ai dat cel mai prost raspuns!

| loramanda25 explică:

IryBogo esti super! Metodele tale au fost super! Au dat roade! laughing