| djciokolive a întrebat:

Cum ti se pare ca dupa un eveniment privat aniversare, botez, nunta, cununie, sa ai posibilitate de a comenta in fata unei camere video si un microfon? Totul petrecandu-se spre finalul evenimentului sa spunem dupa tort. vreau sa stiu opina ta si daca nu ai alta intrebare de pus alor tai amici din TPU te rog sa retransmiti aceasta intrebare ca ma va ajuta daca sa pun in practica aceasta posibilitate de comenturi video. Multam

1 răspuns:
| emi_8585 a răspuns:

Pai eu una sunt mai directa si multi imi zic adesea ca am gura foarte mare :sincer asi spune tot ce mi-a placut si ce nu fara rusine e parerea ta si ceilalti nu au dd sa comenteze teau intrebat leai raspuns si gata toata lumea e fericita

sper ca te-am ajutathappy