| Lukasssz a întrebat:

Hey baieti, sa spunem ca va duceti la un eveniment (nunta,botez, etc) cu iubita voastra si acolo este si fosta voastra si acolo iubita si fosta se cearta dintr-un lucru aparent marunt, dar de fapt voi erati motivul pentru care ele se certau.Cum ati reactiona?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mandru ca se lupta 2 hiene pentru o bucata de carne

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

big grin Cel mai probabil nu m-aș băga. happy Le-aș lăsa să discute ca între femei laughing și apoi să aștept să se liniștească. happy Nu aș fi părtinitor. Sper că ți-a fost util sfatul meu și dacă, da, aștept o fundă din partea ta. : )) Mulțumesc! big grin

| Alexnix1 a răspuns:

Simplu. Stai calm, eventual tii partea iubitei actuale.