| marius_8727 a întrebat:

Cum trebuie sa arate o formulare scrisa catre director pentru a ma muta la o alta clasa din acelasi liceu pe semestrul II. Va rog sa ma ajutati.
Multumesc!

1 răspuns:
| laury4ever a răspuns:

Domnule Director,
Subsemnatul (numele tau), elev al clasei (ce clasa esti ), rog a imi apropa transferul la clasa (CLASA unde vrei sa te muti)din urmatoarele motive...(si aici scrii de ce vrei tu )sa te transferi ca banuiesc ca ai motivele tale. Iar la sfarsit Multumesc anticipat. Stii sa fie tip cerere iar la urma data si semnatura ta. Succes!