| marius_8727 a întrebat:

Cum trebuie sa arate o formulare scrisa catre director pentru a ma muta la o alta clasa din acelasi liceu pe semestrul II. Va rog sa ma ajutati.

Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Te duci și-l întrebi

| sonny89 a răspuns:

Domnule/Doamna Director,

Subsemnatul, X X, elev in clasa XX a Liceului/Colegiului/Grupului Scolar XXX, din localitatea WWW, va rog sa binevoiti a-mi aproba aceasta cerere prin care solicit transferul intr-o alta clasa a acestui liceu, incepand cu semestrul al II-lea.
Va multumesc anticipat!

=semnatura=
xx-12-11
Domnului/Doamnei Director a Liceului/...

| XAnonimgirlX a răspuns:

Stimate Domn Director
Va adresez aceasta scrisoare cu rugamintea sa imi aprobatii cererea de mutare din clasa pe motivul ca(scrii motivul) pe semestrul II la minunatul liceu pe care il conduceti ( parerea mea nu am facut asta niciodata dar asta cred)