| Tantra_Brenda_1989 a întrebat:

Cum trebuie sa fie o tigara electronica? Nu stiu ce sa mai inteleg http://www.tigaraelectronica.eu/

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sunt fel și fel de țigări electronice. Diferă mărimea, culoarea și gustul.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

De preferat sa fie inexistenta, pentru ca inutila este deja.Ti-as tine discursul cu,, nu fuma ca o sa mori si pana atunci vei arata ca o baba la 30 de ani,, dar nu imi pasa ce patesti. O tigara electronica are alt principiu fata de cea normala si nu inhalezi fum,ci inhalezi vapori de apa,tutun,niste coloranti si arome care o sa iti dea cancer mai repede decat tigarile normale si o forma atractiva.
Oricum, nu ai o alegere exacta, bugetul dicteaza ce model iei, dar daca vrei sa te lasi de fumat cu asa ceva, te minti singura.Eu m-am tot,, lasat,, de fumat cu diverse lucruri, dar singurul care a functionat a fost vointa si niste reactii ale plamanilor care strigau la mine ca sunt cretin.
Uite si un site frumos:
http://tobaccobody.fi/n_en.php

| Trumpinator a răspuns:

O tigara electronica vrea sa imite o tigara reala numai ca scoate aburi, nu stiu ce sa zic, probabil si cea electronica este nesanatoasa.