| lupuvictor a întrebat:

Ce credeti despre tigara electronica? Este periculoasa sau este indicata pentru fumatori? http://tigara-electronica-verde.blogspot.com/

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am fumat 39 de ani si ajunsesem sa fumez doa pachete si chiar trei pe zi. Am cumparat doua tigari (nu aveau baterie de rezerva) si le puneam la incarcat cu randul. Dupa 45 de zile m-am lasat de fumat. Eu nu cred ca aceste tigari intr-un timp scurt pot face rau mai mult decat tutunul in ani de fumat.De la mine sa-u luat si trei vecini dar numai unul a reusit sa se lase. Eu ma bucur ca m-am lasat. Ma simt extraordinar de bine. Atentie la regimul cu mancarea ca vei avea pofta mai multa. Treci pe legume mai multe.

| lupuvictor explică (pentru Salontanul):

Deci unul din 3 se lasa cu tigara electronica.

Răspuns utilizator avertizat
| MambaLee a răspuns:

Tigarile electronice sunt facute cabsa te ajute sa te lasi de fumat. chiar daca sunt cancerigene, pe o perioada scurta, nu se intampla nimic. happy