| TdsdfcelMaiStupid a întrebat:

Cum trebuie sa fie un adolescent cool? Dar unul normal?

3 răspunsuri:
| AloneQsFini a răspuns:

Tu vrei sa fii cool si parinti tai normal.laughing

| SnitiCuTrademark a răspuns:

Un adolescent cool e unul care nu incearca sa fie cool, unul normal e un adolescent cool. Nu prea inteleg intrebarea ta, insa daca vrei sa te schimbi pentru a fi cool, atunci trebuie sa iti spun: ramai EXACT asa cum esti, nu trebuie sa fii cool pentru ceilalti, trebuie sa fii cool pentru tine.

| abc23 a răspuns:

Depinde ce inseamna pentru altii "sa fii cool" in ziua de azi. Pentru mine, este important ca un adolescent sa fie el insusi, sa am cu cine sa discut, foarte matur.