| anonim_4396 a întrebat:

Cum treceți peste depresie, de sărbători?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eviti sa stai singura in casa, iesi, te intalnesti cu familia, cu rudlee, cu prietenii, iesi la cumparturi, la film, la o cafea, faci cumparaturi sau doar te plimbi prin magazine si te duci seara acasa, cand esti franta de oboseala, ca sa adormi rapid.

| haileewatson a răspuns:

Iesi afara din casa, hobby-uri, citit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asculta muzica, comanda mâncare, cheamă un prieten și uitați-va la un film! happy

| ALM2000RO a răspuns:

Dormind big grin

| Cavaler001 a răspuns:

Te gandesti la lucruri frumoase nu la razbunari si alte prostii.
Asculti o muzica buna, te uiti la emisiuni distractive la tv.
Unii stau mai prost ca tine la multe capitole, asta sa nu uiti, si ei tot incearca sa se bucure de sarbatori, de viatawinking