| vnvrgvskjdv a întrebat:

Cum v-ati simtit cand ati pierdut cel mai bun prieten?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Cel mai bun prieten nu il pierzi niciodata.

Mereu va fi in mintea ta.

Si oricat ai vrea poate sa il urasti pentru ca a ales sa plece, nu poti.

Insa din pacate el alege sa te piarda.

Si doare. Al naibii de tare.

Doare pentru ca alaturi de el poti fi tu, cel fara de masti.

Iar el este singurul pe care il cunosti care te poate face sa razi in hohote pana te doare burta atunci cand nu ai putere singur nici macar sa zambesti.

Din pacate renunta la abilitatea asta.

Sentimentul predominant e nedumerirea.

Nu intelegi de ce.

Si oricat de intemeiat ar fi motivul lui, in sinea ta stii ca nu e un motiv suficient de bun.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Aiurea, cum sa te simti. Iti pui increderea in cineva, si acel cineva te dezamageste. Deci, in primul rand ranit.