| AlexACE29 a întrebat:

Cum v-ati simtit in primele saptamani de liceu? Cat a durat sa va acomodati?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hei.

Cum sa ma simt? La inceput eram entuziasmat intrucat fostii colegi erau cam "meh". Urma sa intalnesc persoane noi, persoane cu o pasiune asemanatoare cu a mea.

Pana la urma nu a fost asa dar nu a fost nici foarte rau.

Ne-am acomodat dupa vacanta de iarna din clasa a 9-a. Pe atunci deja se creasera toate legaturile din clasa.

Succes!

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

M-am acodomat usor, dar a fost ciudat, era cam haos in primele saptamani pana ne-am obisnuit unii cu altii si s-au facut "bisericutele"

| AFR81 a răspuns:

Cand am intrat la liceu, m-am simtit destul de bine, chiar daca cunoasteam doar 2 colegi din 30. M-am acomodat dupa cateva saptamani, insa relatii de prietenie cu colegii au aparut cam prin a doua sau a treia luna din al doilea semestru, deci prin primavara.

| OnuOnulică a răspuns:

La mine nu a fost greu. M-am acomodat repede.

| Nemessys a răspuns:

Destul de mult in cazul meu dar nu pot zice ca a fost greu.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Vreo 3 zile