| 0PopaPorno a întrebat:

E aiurea in primele 2 saptamani de liceu?

3 răspunsuri:
| DudăIamPanda a răspuns:

Normal.

| getutageo a răspuns:

Buna si eu am trecut a 9a si imi este team de ce o sa se intample presupun ca o sa fie pentru ca sunt elevi si profesori noi

| Catheryne a răspuns:

E aiurea in prima zi de scoala daca mergi la un liceu nou si nu cunosti pe nimeni(asa cum am patit eu). Din a doua zi totul revine la normal pentru ca o sa-ti faci prieteni daca esti sociabil si sti sa te comporti. Iar cu profesorii este simplu:fi respectuos cu ei macar la inceput. Sti vorba: prima impresie conteaza! happy