| Mamicaaa a întrebat:

Cum va alintati voi cea mai buna prietena? I-am dat prietenei mele o porecla foarte ciudatalaughing

Răspuns Câştigător
| dulcica97 a răspuns:

As prefera sa nu raspundrolling on the floor) si eu i-am dat prietenei mele cea mai buna tot o porecla ciudatalaughing) si avem amandoua aceeasi poreclalaughing) si ne spunem oricelaughing

2 răspunsuri:
| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Poi eu îi spun : pisii, beiib laughing, mâță, soare, iubire, dragoste laughing. Depinde ce toate am...

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Si care e aceea? e ma mai alint puuuiiii asa cu o voce laughing din cauza ca ea are un iepure si de fiecare data ii spun si iepurelui puuiii ca e un pitik