| puffy15 a întrebat:

Vorbeam cu o prietena si in momentul in care baiatul pe care il plac a intrat pe facebook am vrut sa-i spun prietenei insa din greseala i-am spui chiar celui pe care il plac! Noroc ca i-am pus porecla ( adica: ii " porecla" pe fb!) ca altfel si-ar fi dat seama! Ar trebui sa ii zic ceva ca sa nu ma considere o ciudata? Va rog ajutati-ma! puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| miaw1 a răspuns:

De ce sa te considere ciudata? Toti gresim si el ar trebui sa inteleaga acest lucru.Nu e mare chestie.Eu de exemplu o data am trimis mesaj ca "am dispozitie nebuna" la un baiat de vreo 25 de ani care mi-a facut reclama online cu 3 minute inainte.Mi-am cerut scuze dar cine stie la ce s-ar fi gindit el.happy kisses :*

| sara799 a răspuns:

Intrebal daca te place si el pe facebook

| puffy15 explică (pentru sara799):

Nu pot! mi-e foarte rusine!