| ANONIMANONIMI a întrebat:

Cum va dati seama ca un baiat cu care vorbiti pe net este puscarias? cei de la inchisoare au acces la net? sau cum va dati seama ca e unu care vrea sa ti faca rau in realitate?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bine nu ai incredere in nimeni de pe internet!

3 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Nu ai cum sa-ti dai seama in realitate cine-ti vrea raul, dar pe internet? pe internet poti fi cine vrei tu! absolut cine! cu un ego impresionant poti face minuni. deci..lasa internetul ca nu-i bun

suntserios
| suntserios a răspuns:

Conteaza ce e? e de bun simt sa nu te intalnesti cu necunoscuti de pe net si nici sa nu iti dai datele reale la nimeni

| VladGH a răspuns:

Chiar daca este un puscarias nu se va da niciodata in viliag. Ai grija, nu avea incredere, niciodata nu stii cine este in partea cealalta.