| Fluturas_2353 a întrebat:

Cum va distrati la o petrecere? Cel mai bun raspuns dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| Nebuneală a răspuns:

Pai eu cant, dansez adica petrec cum o face orcinehappy Si cum o faci si tu sigurhappy

4 răspunsuri:
| ambutisare a răspuns:

Bei, te amuzi pe spatele celor aburiti de alcool, dansezi, glumesi. Doar sa nu stai pe margine, si totul va veni de la sine.

| piroo a răspuns:

Ne dam cu presu in congelator, distractie maxima, de adrenalina nu mai zic straight face
Cum te poti distra?
Pur si simplu, daca ai muzica, dansezi, etc. te distrezi, mai bei putin alcool si aia e laughing
Doar fi tu, si o sa fie ok

| minu a răspuns:

Intrii pe "sistem" laughing adica bei putin, asta in cazul baietilor... Dupa parerea mea nu da bine deloc unei fete sa bea.In fine cand spun bei, nu ma refer la faptul ca trebuie sa te faci praf ci doar sa te "aprinzi" putin stiu eu.Sau daca nu iti gasesti o/un partener si dansezi. O zi buna!

| lucika a răspuns:

Eu ma distrez simplu dar cu gust bauturi alcoolice nu prea servesc dar fac veselie mai tare ca acei care servesc,,happy