| anonim_4396 a întrebat:

Cum va explicati ca o fata cu mult, mult mai bogata ( si aici ma refer la familia ei care este foarte instarita ) decat familia mea sa fie indragostita de mine.
Eu sunt cunoscut ( si n-o spun cum ar spune-o un cocalar ) in sensul ca am multi prieteni, ma stie aproape tot liceul... si m-am gandit ca poate vrea sa ajunga la cineva prin legatura cu mine, dar nu... Toata seara vrea sa iesim, etc.
Chiar este posibil sa ma placa? straight face

6 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Sunt fete care desi parintii au multi bani si le ofera orice, pentru ele nu mai conteaza banii, frumusetea conteaza doar sa iubeasca, sa fie iubite.
Incearca sa o cunosti. Asa ai sa vezi cam ce vrea de la tine.
Daca esti un baiat dragut si sti sa te comporti cu o fata de ce nu te-ar placea?

| RockTheNation a răspuns:

Nu e vorba ca ma subestimez, dar intotdeaua eu, de exemplu, am preferat sa merg cu cortul cu prietenii la vama veche decat sa merg cu parintii la un hotel. Sunt genul acela care, ma p*s pe banii lu` altii, distractia conteaza, dar aici e alta situatie.

| nicko a răspuns:

Wake up, man! Nu toate fetele umba dupa bani! Incearca sa o cunosti mai bine, nu o judeca dupa "coperta". Dragostea asta dintre un sarac si un bogat nu exista doar in filme, iar atunci cand este in realitate si e adevaratam, e foarte puternica.Succes!

| IceCrEaMGiRl a răspuns:

Dca te uiti la Zack and Cody(desi e un desen animat) la un moment dat London spune:IL IUBESC CHIAR DACA AR FI SARAC! Deci, nu conteaza!

| melena a răspuns:

Da, normal ca e posibil happy. Nu te subestima daca familia ta nu e instarita ca si a ei. Asta nu conteaza. Asa ca GO ON :p

| Stefania_4825 a răspuns:

Da, este posibil. Adica poate chiar vede ceva deosebit in tine.