| SoreMihalacheSorina a întrebat:

Cum va imaginati paradisul?

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Fara dusmani, fara boli, fara foamete, fara grija banilor si a viitorului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Paradisul este locul fără de griji, în care atingem fericirea absolută și în care fiecare om este considerat perfect cu toate imperfecțiunile sale. Nu te simți singur, este un loc unde ești liber, un loc în care cunoașterea absolutului este limitată pentru că devenim atotștiutori. Suntem mai buni, mai spirituali, in acel loc.
Te pup!

| horansgang a răspuns:

Sa stau cu persoana de care imi place. :X
Sa am tot ce imi doresc.batting eyelashes
Sa am cei mai buni prieteni cu mine.puppy dog eyes
Sa privesc animale. oh go on
Sa am tot ce mi-am dorit vreodata!
Sa fiu in centrul atenitie. happy
Sa pot sa fac ce vreau. big grin
Sa nu mai am interdictie. tongue
Sa pot sa zbor. :o))

| foca97 a răspuns:

O lume plina de whiski, cola, pepsi, gagici bete si virgine, copaci din acadele si o mare de inghetata.