| Veverixxu a întrebat:

Cum va simtiti cand cineva se lauda si nu merita asta...Sau atunci cand la o materie ai luat nota mik si profu nu vrea sa-ti dea medie mare?
\In teza la mate am luat 9 iar profu nu mai vroia sa imi dea 10 la nimic chiar dac era bine. Orice punct stergeam era un punct scazut/A fost banal...

Răspuns Câştigător
| anddclaus a răspuns:

Este chiar stupid mie mi s-au incheiat toate mediile cu 10 mai putin la ed. tehnologica unde la o lucrare am luat 7, am muncit din greu sa imi iasa media 10 m-ai aveam nevoie de un 10 si imi iesea iar profa nu a vrut sa mi-l dea