| BlackDarkAngel a întrebat:

Azi am luat un sapte! (nu spun la ce materie)
Dar tot azi am dat la matematica o teza din puteri,patrate si cuburi perfecte, inmultiri si impartiri etc. Am stiut tot cred ca voi lua 10. Sunt happy deoarece inainte am luat o nota cam mica la matematica, si daca mai iau o nota mare la mate pot sa fac media 9 sau chiar 10. Ei bine pe de o parte sunt angry deoarece parintii mei s-au suparat de saptele de azi. Cum sa ii impac, eu le-am zis ca imi pot indrepta nota ducand-o la o medie chiar foarte buna, dar ei Nu si NU!
Cum ma sfatuiti TPU? Mersi, va dau fundita si votulet

2 răspunsuri:
| Camelisa a răspuns:

Te rog frumos lamureste-ma si pe mine la ce ai dat tu teza in OCTOMBRIE?!

| BlackDarkAngel explică (pentru Camelisa):

Scuze,eram cu gandul la teza si am scris teza in loc de test. happy