| Lala20 a întrebat:

Cum vezi daca are cineva facebook doar introducandu-i adresa de mail (yahoo)? Stiu ca mai demult pe pagina de facebook iti aparea undeva sus sa introduci adresa de mail si sa dai search sa vezi daca are profil, dar acum nu mai gasesc unde e aia. Pentru primul care ma ajuta- funditaaa! happy

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună!
Trebuie doar să introduci adresa de e-mail, cu tot cu @yahoo.com, în bara de search, unde cauţi şi numele propriu-zis.