| TuRneR01 a întrebat:

Cum vi se par tigarile electronice?
Aveti una daca da recomandati-mi un model va rog. nu prea conteaza pretul sa se incadreze pana in 200-300 lei. cu tot cu aroma etc stiti voi

1 răspuns:
| Butnariu_Ana-Maria_1982 a răspuns:

Te poti duce la auchan sau carfour si te poti interesa de ele sunt diferite reprezentante cea mai performanta si noua te costa cam 250 ron cu tot cu incarcator iar solutia e intre 15 -30 roni depinde de cantitate eu te sfatuiesc sa iti cumperi sunt foarte eficiente si mai ales se simte la buzunar