| TuRneR01 a întrebat:

Cum vi se par tigarile electronice? Astept parereri pro si contra. Ce efecte nocive au?

Aveti una daca da recomandati-mi un model va rog. nu prea conteaza pretul sa se incadreze pana in 200-300 lei. cu tot cu aroma etc stiti voi

3 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Tot ce pot sa iti spun despre tigarile electronice este faptul ca sunt mai rele decat cele normale. Am fost la medic in urma cu 2 saptamani si i-am spus ca am reusit sa fac un prim pas in legatura cu fumatul si ca mi-am achizitionat o tigara electronica. Iar el mi-a spus,, arunc-o naibii mai bine fumeaza de alea normale ca in ultimele 3 luni am avut 2 cazuri cu cancer in gat de la prostiile alea,,. asta a fost parerea unui medic. sper ca ti-am fost de folos.

Răspuns utilizator avertizat
| dontknow1 a răspuns:

Mi-e destul de clar ca daca ai zis de aroma nu esti fumator. Asa ca singurul lucru pe care l-ar putea face o tigara electronica in cazul tau ar fi sa iti dea senzatia ca e ok, ca nicotina nu e asa de rea cum spune lumea si sa iti faca trecerea spre alea normale. Si iti spun eu, daca vei vrea sa te lasi de alea va fi mult mai greu. Asa ca how about no?