| djcioko a întrebat:

Cum vi se pare ca la liceu sa aveti ora de invat cum se mixeaza muzica, pentru a deveni dj?

4 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Cool.

| Irina a răspuns:

Probabil ar merge mai bine drept optional.

| ÅñdRa a răspuns:

Destul de ok si daca ar fi sa scoata pentru ora asta una de mate, ar fi minunathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ar fi o idee rea, numai că sculele (mixere, căști, platane, ș. a.) costă mulți bani, mai mulți decât o simplă rablă de PC care o aruncă într-un laborator și vă pune ora de informatică de scris în Word și desenat în Paint.
Părerea mea e că așa ceva se învață mai bine singur. Niciun profesor nu va putea să-ți dicteze gusturile în mixaje și genurile muzicale ce le preferi.