| Maia_5796 a întrebat:

Cum vi se pare fetele cu ochii verzi?happyMultumesc pentru raspuns.

10 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Foarte dragutebatting eyelashes ochii verzi am si eu big grin

| Rio4cwalk a răspuns:

Fitoase laughing

| MeMyseIf a răspuns:

Mmm... mie imi plac in general fetele cu forma sau culoare rar intilnita, le admir chiar.Culoarea verde de fapt este si ea cam rar intilnita si la sigur e una misterioasa si normal pu asemenea fete complimentele nu intirzie sa aparahappy

| BoBBy a răspuns:

Specialatongue

| ღmirunikaღ a răspuns:

Deosebite

| abcd_6851 a răspuns:

Si eu am ochii verzi. imi plac la nebunie. love struck
oricum nu conteaza numai decat culoarea ochilor. orice culoare e frumoasa. si de asta nu numai fetele cu ochii verzi sunt frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se "pare" exact ca celelalte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superbe...numai baieti nu is fainibatting eyelashes)

| Ambrus a răspuns:

Cei mai naspa.

| Maia_5796 explică:

Ups...Scuze. Vroiam sa zic "par".