| Criss3214 a întrebat:

Cum vi se pare "melodia" cantata de nicole cherry?
Cred ca suntem cu totii de acord ca mucoasa asta canta ca o iapa in calduri, zau asa. Si ati vazut ce spune "asta e vara mea, ne dam la rochita si sanda" si poarta tenisi si tricou in videoclip.
Am fost si eu la un concert de-al ei vara asta si nu are habar sa cante. Frate, pentru ce si-a modificat atat vocea pe calculator, ca sa fie si mai evident ca nu are habar sa cante live?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

MDa sincer nici mie nu prea mi-a facut de fetita aia de cand au inceput s-o ridice toti in slavi ca vai, ce voce are! Nu mi se pare nimic deosebit la vocea ei, exista fete mult mai mici care o fac de ras. Si in legatura cu melodia asta noua, gunoi comercial cum numa Romania poate sa produca. "o dam la rochita si sanda' rolling on the floor) Nici cantecele alea cand eram mici nu aveau versuri asa stupide. Whatever, pentru versuri nu-i vina ei, ca nu ea le scrie dar totusi... Eu nu inteleg de ce o venereaza toti. Are ceva voce, dar nu una incredibila.

2 răspunsuri:
| Claustx a răspuns:

Hey! In Romania nu exista muzica de calitate! Nu are rost sa te duci la asemenea concert straight face In ziua de azi nu mai are rost sa deschizi televizorulwinking