| Ctynnaa a întrebat:

Cum vi se pare numele "Elisabeta"?

Răspuns Câştigător
| ionica56 a răspuns:

Este foarte draguthappy

Chiuar dac e vechi are si el o istorie.,love struck

Pupicihappy

33 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Unguresc si englezesc! Cam invechit!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Din reactia ta ar trebui sa inteleg ca asta este numele tau? Trebuia sa ne avertizezi daca voiai raspunsuri pozitive!

| Anonima307 a răspuns:

Te dai mare desteapta rolling on the floor abia? vai de capu tau fhai jeg rolling on the floor mooori rolling on the floor

| lovenotsex a răspuns:

Mie nu-mi place, dar asta nu inseamna ca nu e calumea.Fiecare nume are ceva special, iar acest nume fiindca este un nume cu traditie, se poate zice ca e mai special si cu mai multa "personalitate" decat multe altele. Dar mie nu-mi place.Fiecare cu gusturile sale:d.Bafta.Sper ca nu te-am suparat.

| divinuu a răspuns:

Medieval

| divinuu a răspuns:

Proasta mai mare ca tine n-am mai vazutwinking de mult n-am mai vazut o persoana care sa creada ca ne oftica datorita unei chestii idioate ( de ea considerata minunata) si anume numelelaughing Du-te ma si trage-ti un glontz in cap ca handi ca tine sunt pe toate strazilewinkingHa, ti-am inchis gurawinking

| divinuu a răspuns:

Dede.las`o.inca e in lumea ei oh go on e prea proasta.in viata daca dai peste astfel de persoane nu ai ce sa faci decat sa le ignorithinking nu merita atentie.:*

| ELD a răspuns:

Asa o cheama pe bunica mearolling on the floor...nu mi se pare prea interesant. mi se pare prea de epocarolling on the floor

| ELD a răspuns:

Invidiosi? pe ce?laughing

| ELD a răspuns:

Eulaughing)? invidia la mine nu exista oh go on ghinion ...ma bucur ca am un prenume frumos...oh go on. parintii tai sunt regi? sau nasii? ma rog cine ti-a pus numele? fara suparare. dar eu cu necunoscutii procedez afisand aceeasi moneda. vrei sa fi dura, no problem.Rezolvam.

| ELD a răspuns:

Ha laughing)rolling on the floor)) Daca nu e numele tau si tu ai fetito un nume obisnuit, banal ...cum te incurci tu singura in propriile cuvinte...sa inchizi gura? pai ce suntem face to face si nu stiu eu? poate sa`mi iei tastatura asta da, dar sa`mi inchizi gura NICIODATA nu se va intampla, pentru ca nu POTI! Bye! cea mai tare replicarolling on the floortu ai dat`o.

| ELD a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorsi pe mine ma cheama Cheyenne... vrei sa-ti arat buletinul? ...hai mai ma lasa`ti cu prostiile, parca ma intereseaza pe mine ce nume are tot neamul tau.Eu iti raspund. ca sa zic asa. din placerehappy imi place sa vad o persoana falsa, imi place sa vad o persoana care fierbe in sange propriu happy! Si domnisoara de unde vi? laughingrolling on the floorhai mai lasa`ti vrajeala! Sti ca tatal meu e Brad pitt? rolling on the floor

| ELD a răspuns:

@Divina:* :Bravooolaughing)
Apropo, vezi ca eu nu am 13 ani ca tine, esti cam prostuta la anii taitonguedaca noi suntem proaste, tu esti pe punctul de a exploda de atata prostie.
Ai grija sa nu`ti dea egoismul pe afara si ambitia de a te da " smechera"pe site.

| ELD a răspuns:

Si chiar daca vom ajunge ceva sau nimic. tu nu vei afla wave...pana la urma de ce nu tii tupeul cu tine?

| ELD a răspuns:

Am zis eu ceva fiecare putem sa ne exprimam parerile... dar nici asa cu Tupeu, ca nu esti contesa smug si noi supusii tai.

| IuliAnnA_6074 a răspuns:

Este unguresc Erzsebet si se pronunta "Erjibet" sau simplu "Erji". Sincer mie NU imi place!

| Ctynnaa explică:

Pai nahbig grin Normal ca sunteti invidioji daca aveti nume obisnuite tonguetongue

| Ctynnaa explică:

Pentru ca nu va puteti scoate din banalitatewinking
nu sunteti originali
happy
si pentru ca ai raspuns, inseamna ca te`ai simtitbig grin

| Ctynnaa explică:

Dragilor, nu este numele meuwinking
Dar, sa recunoastem ca este mai deosebit fata de celelalte nume, mai putin interesante.happy Nu reiesa alt ceva. la voi, in afara de invidie. Ce sa-i faci, aceasta este lumea din ziua de azi. Nimeni nu poate sa iasa din banalul colectiv, la ora actuala.

| Ctynnaa explică:

Vedeti cum v-am inchis gura?laughing

| Ctynnaa explică:

Ce bine ma simt:X Pentru ca tot tu ai raspuns, iar miai dovedit cum esti:X:X ma simt suuper:X:X

| Ctynnaa explică:

Pe mine ma cheama Soffia. Si sunt in Romania pe scurta perioada.pentru ca am venit cu parintii la rudele tatalui meu care e pe jumatate roman. VAI DE CAPUL VOSTRU! VAI DE ROMANI! mi-e mila de voi in caz ca nu stiai, iti spun acum, pe sora mea o cheama Elizabeth.

| Ctynnaa explică:

A 3a oararolling on the floor thumbs up iuhuhappy cata satisfactie am>big grin

| Ctynnaa explică:

Is in al 9-lea cerhappy

| Ctynnaa explică:

Luiza, le-ai inchis gura la proastele asteakiss Iti mersi

| Ctynnaa explică:

Abia astept sa vad ce "ajungeti" voi in viata

| Ctynnaa explică:

In legatura cu parintii sau nasii regi.sau cu o functie ridicata la nivelul tarii.pe asta ai nimerit-owinking

| Ctynnaa explică:

Asahappy Am dreptul sa imi exprim pareriletongue

| princesslove a răspuns:

Pai mie mi se pare foarte antic nu prea imi place si daca pui pentru un copil depinde cui vrei sa il pui eu iti spun nu prea imi place