| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena. pe nume elisabeta! ne intelegem bine, dar parca simt k ceva s-a schimbat mi se pare k elisabeta a devenit mai rece! de de ce?

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Incearca sa stai de vorba cu ea sa vezi ce s-a intamplat... poate are anumite probleme...sau poate a deranjat-o ceva din atitudinea ta...

| AllenTJ a răspuns:

Nush cauta pe google daca nu gasesti intreab-o pe ea, succes

| tukhey23 a răspuns:

Intreab-o, pe ea happy

| maiamichel a răspuns:

EXISTA POSIBILITATEA CA EA SA NU SE SIMTA IMPLINITA! ESTE BINE SA VORBITI DESPRE ACEASTA SITUATIE.CU IUBIRE SI INTELEGERE VETI DEPASI MOMENTUL.

| Uana_5406 a răspuns:

Someone new in her life, poate are niste probleme...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Caută cauza în interiorul relație și apoi în exterior.
Pa, pa.