| AliQua a întrebat:

Cum vi se pare porecla AliQua. funda pentru cine e sincer si primultongue. dati`mi si alte porecle...ma cheama Alinawinking

Răspuns Câştigător
| Iσαηα a răspuns:

Alina zici. thinking
1.Aly.
2.AlQ
3.Alna
4.AliSa
5.AlinA
6.Alinu stiu thinking
7.Alli
8.Ally
9.Alla
10. All!
11. NaAli.
12. Aalni
13. Allna
14. Al! na
15. Al!
16. Alla
17. All! na Punct.

=]] Sper sa te ajute =]]
Succes.

3 răspunsuri:
| DBlack a răspuns:

Cand pronunt aliQua, ma gandesc la al-qaedahee hee. nu stiu ce iti spune tie acest nume, dar mie unu, sincer nu-mi place big grin. poate sa-ti spuna doar "Ali".

| andreeaiacovita3 a răspuns:

Sincer AliQua nu e genul de porecla normala.Dar incearca AliAli, Anila e Alina citit invers incearca si tu sau intreaba-ti colegi sau prietenii. Funda?

| aNm a răspuns:

Daca esti membru AlQaedalaughing e bine