| Strwberrs a întrebat:

Buna prieteni=). Imi dati si mie niste porecle pentru o fata pe nume "Maia"? O cheama cu i deci daca se poate sa faceti porecla fara y. Multu mult

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Orthographisch ähnliche Wörter
aia, ária, Ásia, azia, baía, faia, Gaia, Haia, laia, maca, maçã, macia, máfia, maga, magia, maias, maio, maiô, mais, Mais, mala, Mali, mamã, mama, mana, mania, mapa, Maria, maria, mata, meia, mi-ar, miau, Miau, mica, mima, mina, mira, raia, saia Gaia, Maa, Mafia, Mai, Maid, Mail, Main, Mais, Maki, Mali, Mama, Mami, Maria, Maya, Miau

| Strwberrs explică (pentru RAY):

Miau be like the winnerlaughing

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Maia strehaia

| Strwberrs explică (pentru mgtow):

Femeia nu e oraslaughing)

| Violleta2022 a răspuns:

Asta-i fata aia mare si bataioasa, de la tine din clasa?
Te mananca spinarea sa-i faci porecla?

| Strwberrs explică (pentru Violleta2022):

Este o prietena de a mea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maiașa.,))