| RafaelPanduru1985 a întrebat:

Cum vi se pare profilul stiinte ale naturii? E greu ca profil se insista mult pe Fizica Chimie si Biologie?
Ce poti iesi dupa ce termini liceul sau la ce facultate poti da?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu neaparat. Biologie faci 2 ore pe saptamana in fiecare an (ceea ce e egal cu orele de engleza si franceza). Chimie si fizica faci cam 3 ore pe saptamana. Matematica 4 ore. E posibil sa ai si optional la una din aceste materii. Eu parca am avut la fizica intr-un an. E un profil foarte ok, faci de toate si poate nimeresti profi buni.

1 răspuns:
| aXy99 a răspuns:

Eu am facut 3-4 ore de fizica. Depinde de liceu. Poti da la ce facultate vrei, e irelevant profilul din liceu.