| Timeea2001 a întrebat:

Cum vi se pare site-ul trilulilu?

Răspuns Câştigător
| BaiatCuStil88 a răspuns:

Salut!

E un site folositor deoarece are multe aplicatii care ne ajuta si mai ales sunt gratis.
Bafta!

10 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Cam nefolositor in comparatie cu youtubul.Nu prea stiu care e diferenta.

| Timeea2001 explică (pentru Bernoullie):

Stiu,toti spun ca e gratuit dar nu mi se pare cine stie ce. Youtubul e mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorba aia " antic si de demul ", nu am mai intrat pe el de vreo 5 ani.

| robijam a răspuns:

O porcarie, copiata dupa Youtube dar fara reusita.

| Ajutatorool a răspuns (pentru robijam):

Pe "porcaria" aia se aude muzica de 200 de ori mai bine decat pe youtube.

| 8mariastar a răspuns:

E un site foarte folositor pentru aplicati si altele

| Athée a răspuns:

E bun cand mi se blocheaza youtube-ul, dar tot nu e la fel de bun.

| Rallu112CrazyKidd a răspuns:

Un site foarte bun, aproape zilnic intru si ascult muzica

| Timeea2001 explică (pentru Rallu112CrazyKidd):

Da.am inteles ca poti face multe pe acest site.

| WaRRior88 a răspuns:

Salut!

E un site misto, de acolo imi descarc mai tot timpul aplicati.

Bafta!