| shine_8039 a întrebat:

Cum vi se pare telefonul Sonny Ericson c902? Are cineva? E bun?

Răspuns Câştigător
| Savy a răspuns:

Cum urmeaza sa fie utilizat? Daca il iei pentru camera e ok, daca il folosesti un pic mai intensiv si ai pretentia si de ceva aplicatii, n-ai nici o sansa. O sa-ti mearga netul bine pe el, muzica se aude bine cu o pereche de casti pe masura.

2 răspunsuri:
| alexxv a răspuns:

Mie imi place si este bun a avut un prieten de al meu happy!

Ceauuu >big grin

| shine_8039 explică:

Pai eu de acesta am dar am vrut sa vad ce parer aveti si voi :d