| Duucu a întrebat:

Cum vine treaba cu văndutul pe Okazii? Cum mă pot asigura că primesc banii după ce vănd?

3 răspunsuri:
| Okaziiro a răspuns:

Buna ziua,

Daca un produs este vandut prin intermediul site-ului Okazii.ro, pentru a va asigura de primirea sumei aferente pretului, este necesar sa trimiteti coletul in regim ramburs. Astfel, pentru a primi coletul, cumparatorul trebuie sa achite contravaloarea acestuia.

Importanta este si verificarea, in momentul punerii in vanzare pe site, atat a modalitatilor de livrare cu costurile aferente, cat si a modalitatilor de plata. Trebuie sa va asigurati ca potentialii cumparatori sunt informati de faptul ca plata produsului se va face in momentul primirii coletului.

In cazul in care doriti asistenta in activitatea pe site sau daca aveti nelamuriri, va puteti adresa si colegilor din cadrul echipei de Asistenta Clienti Okazii.ro pe adresa suport@okazii.ro sau la numarul de telefon 0374652944.

O zi placuta,
Okazii.ro

| mickidutza a răspuns:

Pai daca ai vreo nelamurire, suna-i pe cei de acolo. este nr de tel in josul paginii. dar dupa ce ai vandut acel produs, iti va veni scrisoare acasa k trebuie sa mergi la posta ca sa iei banii pentru acel produs. succes.winking

| bookute a răspuns:

Pai cel care v-a primii coletul de la tine, nu va putea sa il ridice de la posta sau de la curier fara sa plateasca intai suma ceruta de tine