| Alle02 a întrebat:

As vrea sa-mi fac si eu cont pe okazii,deoarece am o multime de lucruri de vanzare dar nu prea stiu cum sta treaba!
Adica pun poze cu hainele,le vede cineva, cum le vand? Le trimit eu? banii cum ii primesc?
Helppp mee!
Funda

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Coletele le trimiti prin curier sau posta romana cu plata ramburs sau te intalnesti cu persoana caruia vrei sa vinzi obiectul si iti da banii tie.

Vezi ca okazii percepe un comision din vanzari, nu foarte mare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Le pui pe site si cineva va fi interesat le va vedea si te va contacta. Tu trimiti coletul prin curier sau posta ramburs si tot de la curier sau posta iti vei primi banii

| laury24 a răspuns:

Deci pui poze cu hainele pe care vrei sa le vinzi si adaugi o descriere respectiv un pret. Da normal ca le trimiti tu laughing ai de ales ori prin cargus ori prin posta cu taxa pentru amandoua pe care poti sa o suporti tu sau cumparatorul bafta happy