| kidaaзo3 a întrebat:

Cum vorbesc cu un baiat pe care il plac? [ sfaturi de glume, vorbe, saluturi]

Răspuns Câştigător
| Zozolika a răspuns:

Tre ` sa ii vb amuzant sa il faci sa zambeasca sa vada ca esti amuzanta incearca sa il intrebi ce chestii il plac culori haine firme, filme etc, mergeti la un film ( in grup si dupa aia doar voi doi ) fate prezenta stai cu el cat mau mult ( da totusi mai lasa-l sa respire ) spune-i despre tine... ceva sa va placa la amandoi, si dupa cerel in casatorie happy ( glumesc )!